Menu

Oprogramowanie CRM dla firm

Customer Relationship Managment - CRM - koncepcja zarządzania relacją z klientami. Aktualnie pod pojęciem tym rozumie się najczęściej zestaw kompleksowych narzędzi IT usprawniających zarządzanie lejkiem sprzedażowym i nie tylko.

system Call center

f.design

Call center - wielokanałowa platforma rozmów wychodząc także przychodzących.

Dzięki integracji z telefonią voip połączenie wychodzące odbywa się za pomocą click-to-call.

 • Poza pełnym systemem crm posiada integrację z poczta email także sms.
 • Program crm ma też integrację z prestashop, iaishop, ramzes, symfonia, comarch.
 • Identyfikuj i zrozum potrzeby leada. Skontaktuj się z klientem jak najszybciej jak zaledwie potencjalny odbiorca pojawi się w systemie crm (czy to wpisany ręcznie albo zarejestrowany poprzez formularz albo inną ścieżką pozyskania).
 • Generuj i zbieraj wiedzę o leadzie. -ustalaj stałe odstępy czasu pomiędzy kontaktami z klientem , które pozwolą Wam zbierać również weryfikować zbieraną o nim wiedzę.
 • Poniżej odnajdą Państwo zapis wideo webinaru, w trakcie którego zaprezentowany został proces, który sami z powodzeniem wykorzystujemy i realizujemy dla naszych potencjalnych zleceniobiorców.
 • Dzięki temu będziesz wiedział co możesz poprawić w swoim procesie sprzedaży.
 • Rozpoznawaj najważniejszych leadów (zasada pareto). Pamiętaj, że prawie zawsze 80% twojego dochodu pochodzi od 20% twoich klientów więc pamiętaj aby dbać o to 20%. Przedstawiaj oferty wg. Oceny również potrzeb leada.
 • System firmao wspaniale nadaje się do generowania plików jpk.
 • Z firmao bezpośrednio można wysyłać pliki jpk vat.
 • System daje możliwość generowania pliku jpk vat.

Integracja poczty email z crm powinna być standardem zarazem nie każdy system ma taką możliwość dlatego warto wybrać system crm wyższej typu.
Email to nadal jedna z najpopularniejszych form przekazu w sieci.

Zarejestruj się i przetestuj bez ceny przez 30 dni !

Gałęzie przedsiębiorstwa związane z erp: magazyn, księgowość, fakturowanie, produkcja, śledzenie dostaw.

Polski program crm, erp do zmieniania agencją on line.

System proponuje ergonomii tj. Fakturowanie, ofertowanie, crm, email, ankiety, zamówienia, realizacje, wykres gantta i wiele więcej.

Koszt crm w przypadku czynności chmurowych można rozłożyć w systemie abonamentowym.
Ile kosztuje crm?

Nasz system crm najlepiej sprawdza się w prowadzeniu księgowości.

System, który dopasuje się do potrzeb zakładów.

System crm został wykonany w najnowszych technologiach i jest autorskim rozwiązaniem co pozwala nam na dostosowanie do potrzeb indywidualnych zleceniobiorców. Nasz system crm, działa on line z komórki, z komputerów, pozwala nadzorować zakład online.
Każda wiadomość przychodząca/wychodząca jest agregowana do klienta co pozwala na uporządkowanie spraw.

Crm - zarządzanie relacjami z zleceniodawcą.

Customer relationship management pomaga agregować kontakty handlowe, działania, połączenia w jednym miejscu - kartotece zamawiającego.

Program crm do zarządzania relacjami z zleceniodawcą.

Integracja z pocztą email.
Firmao crm to program oparty na chmurze obliczeniowej dostawcy amazon. Firmao crm to specjalistyczny system wspomagający zarządzanie agencją online.

 

Integracja z sms pozwala na kontakt z partnerem w najwygodniejszej dla niego formie jednocześnie jest to forma bardzo skuteczna dlatego coraz częściej otrzymujemy smsy kategorii twoje zlecenie zostało wysłane przy okazji jest to atrakcyjna cenowo forma przekazu ze względu na automatyzację procesów. Niezły system crm automatycznie wyśle sms do klienta w momencie np. Złożenia zamówienia.

Poza tym wspomaga zarządzanie projektami i zadaniami.Poprowadzisz profesjonalnie realizacje dzięki modułowi organizacja pracy, wykres gantta umożliwi Państwu zobrazować dogłębnie procesy.

Wykres gantta obrazuje aktualny jakość zadań/projektów co pozwala na planowanie zasobów ludzkich w naszym systemie.

 

Dzięki integracji z telefonią voip można bezpośrednio wykonywać połączenia z systemu m.in poprzez click-to-call. Połączenia te zapisywane są w systemie i można je w każdej chwili odsłuchać.

 • 2. System powinien być sprawdzony - korzystaj z portali sprawdzonych, nie chodzi zaledwie o staż (ile lat dana firmę jest na rynku) natomiast i kto korzysta z niej (polecenia) i zweryfikowanie na jakim serwerze dana witryna jest zainstalowana i lub jest stablina.

W obszarze użyteczności jest m.in. Rejestrowanie wejścia/wyjścia pracownika, rozliczanie czasu pracy, planowanie zatrudnienia, kontrola pracy. Ewidencja czasu pracy on-line dzięki mocno prostemu w obsłudze systemowi pozwala trafnie sterować działaniami webmasterów.

 

© Oprogramowanie CRM dla firm
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci